Nasze produkty

Najwyższej jakości strony internetowe

Projektowanie stron internetowych i tworzenie sklepów internetowych to nasza specjalność. Gwarantujemy kompleksowe rozwiązania dopasowane do potrzeb klienta w najnowocześniejszych technologiach RWD.

Nasze realizacje

Poniżej ukazane są nasze ostatnio wykonane strony internetowe dla klientów z każdej branży

JAGRAS DRZWI WEWNĘTRZNE

Jagdor to firma założona w 1990r. Jej nadrzędnymi celami od samego początku są wysoka jakość produktów oraz profesjonalna obsługa klienta. W czasie prowadzenia firmy stale ulepszają technikę wykonania swojego asortymentu. Wyspecjalizowali się na produkcji drzwi  wewnętrznych na rdzeniu sosnowym, fornirowanych wysokiej klasy okleinami oraz lakierowanymi farbamio doskonałych właściwościach izolacyjnych.

AMODEUS SECURITY TECHNOLOGY

Mają ogromne doświadczenie zdobywane w instytucjach państwowych zajmujących się zwalczaniem przęstępczości pospolitej i zoorganizowanej.
Ściśle współpracują z projektantami, instruktorami, detektywami, kancelariami prawnymi oraz firmami konsultingowm, aby dostarczyć kompleksowe rozwiązania w zakresie outsourcinu bezieczeństwa dla swoich klientów. Posiadają liczne rekomendacje, stosowne polisy ubezpieczeniowe, koncesję MSWiA. Są także członkami różnych organizacji i związków branżowych.

LANKOFF & LANKOFF 🏘️ & 💰 NIERUCHOMOŚCI I FINANSE

Firma prowadzona przez Monikę Tarnowską-Lankoff i Wojciecha Lankoff. Pomagają swoim klientom w znalezieniu odpowiedniego kredytu oraz doradzają przy zakupie, sprzedaży i wynajmie nieruchomości.
Obydwoje jak sami siebie określają są praktykami w tym zawodzie – kupowali i sprzedawali mieszkania i działki, a własny dom wybudowali z kredytem. Pomogli doprowadzić do pomyślnego zakończenia setki najróżniejszych transakcji na rynku nieruchomości zarówno gotówkowych, jak i finansowanych kredytem hipotecznym.

BARTEX CENTRUM NAPRAWCZE

Ten serwis urządzeń elektronicznych to zespół specjalistów z wieloletnim doświadczeniem w pogwarancyjnych naprawach telefonów komórkowych, tabletów, oraz laptopów. Na rynku działa od 2012 roku.
Obsługuje niemal wszystkie marki, w tym te najpopularniejsze: Apple Iphone, Samsung, LG, SONY, HTC, Nokia, Huawei, Xiaomi, Lenovo, Dell, Meizu i wiele innych.
Na miejscu wymieniają większość podzespołów lub w ciągu doby sprowadzają te, których nie posiadają. Dzięki temu naprawa trwa wyjątkowo krótko.
Serwis posiada usługę naprawy DOOR TO DOOR – naprawa urządzenia bez wychodzenia z domu. Na wykonaną usługę otrzymuje się gwarancję serwisową. 📄

TYTAN BRUK

Firma Tytan-Bruk od początku działalności konsekwentnie powiększa asortyment towarów. Na swoją pozycję pracuje codziennie nie tylko stałym wzbogacaniem listy dostępnych towarów oraz ich ilości, ale także uczciwym, odpowiedzialnym podejściem do klientów i szybkością realizowania nawet nietypowych zamówień. Najważniejszą cechą, która charakteryzuje wszystkie oferowane przez nich produkty jest wysoka jakość wykonania oraz niezawodność i długotrwałość działania w różnych warunkach otoczenia.

HANSA EUROPE

Polska firma działająca na rynku maszyn budowlanych od 1996r. Są dystrybutorem fabrycznie nowych pomp do betonu, pompogruszek i betonomieszarek najlepszych światowych Producentów. Główna siedziba firmy mieści się w Polsce a swoje oddziały ma też w zachodniej Europie w Niemczech, we Francji i Hiszpanii. W tych krajach także znajdują się magazyny części zamiennych.

W jaki sposób tworzymy nasze strony?

Zespół specjalistów cały czas pracuje aby strony naszych klientów były w pełni sprawne i działały jak należy

– Nasza praca polega na ścisłej współpracy tak aby obie strony były zadowolone

Współpraca z nami jest niezwykle prosta

Umożliwiamy optymalizację gotowych stron internetowych – aktualizację, naprawę i rozbudowę, dopasowane do zmieniających się wymagań. 

Wieloletnie doświadczenie i pasja pozwalają nam tworzyć skuteczne rozwiązania dla każdej branży.